Total Commander – godny zastępca eksploratora 22 Styczeń 2010

Total Commander jest najbardziej znanym i bez wątpienia najlepszym programem do zarządzania plikami. Doskonale nadaje się jako zastępca Eksploratora Windows a do tego oferuje wręcz nieograniczone możliwości. Nie ma on praktycznie konkurencji jeśli chodzi o funkcjonalność, możliwości i społeczność, która go wspiera. Dzięki swoim możliwościom dodatkowo rozszerzanym dzięki wtyczkom pozwala zastąpić wiele programów zewnętrznych dzięki czemu mamy 1 program zamiast 10 innych. Podstawowymi zadaniami programu Total Commander jest obsługa plików czyli kopiowanie, przenoszenie, edycja, uruchamianie, usuwanie a także obsługa archiwów, podgląd obrazków czy zaawansowane wyszukiwanie plików. Posiada 2-panelowy interfejs dodatkowo wzbogacony o obsługę zakładek. Jest w pełni konfigurowalny i pozwala na zmianę menu głównego, pasków narzędzi, ikon, kolorów, tła czy sposobu wyświetlania plików. Total Commander dostępny jest w wielu wersjach językowych w tym także polskiej.

Najważniejsze cechy programu:

 • dwupanelowy układ z wielokrotnie sortowalną listą plików – poziomy i pionowy,
 • wsparcie dla zakładek z możliwością zapamiętywania i blokowania,
 • zaawansowane wyszukiwanie z wyrażeniami regularnymi także wewnątrz plików,
 • obsługa ftp, ftp/ssl oraz bezpośrednie połączenie między 2 serwerami ftp,
 • obsługa różnego typu archiwów,
 • różne widoki listy plików w tym drzewo, podgląd miniatur i szybki podgląd
 • porównywanie zawartości plików i synchronizacja katalogów,
 • rozbudowane narzędzie wielokrotnej zamiany dla nazw plików,
 • obsługa ogromnej liczby wtyczek dostępnych w dziale pobierz,
 • zaawansowana konfiguracja dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Poza tym rozbudowanymi możliwości program Total Commander posiada jeszcze obsługę wtyczek, które ze względu na funkcjonalność i działanie dzielą się na 4 rodzaje:

 • Wtyczki WCX – Wtyczki archiwów (ang. packer plugins) umożliwiają rozpakowywanie i tworzenie archiwów oraz inne operacje na najróżniejszych typach archiwów. Wtyczki WCX potrafią nie tylko obsługiwać typowe archiwa ale także inne pliki, które zawierają w sobie zawartość możliwą do wyodrębnienia.
 • Wtyczki WFX – Wtyczki systemu plików (ang. file system plugins) umożliwiają wykonywanie wielu typów operacji zastępując zewnętrzne aplikacje np. wypalanie płyt, odczyt kanałów RSS, obsługę poczty, obsługę partycji linuksowych, odinstalowywanie programów, ściąganie całych witryn www, tworzenie napędów tymczasowych, podgląd rejestru, obsługę urządzeń zewnętrznych, monitorowanie sieci i wiele innych.
 • Wtyczki WLX – Wtyczki podglądu plików (ang. lister plugins) umożliwiają zaawansowany podgląd różnego typu plików. Pozwalają odtwarzać pliki multimedialne, przeglądać obrazki, pliki bazodanowe, odczytywać informacje o plikach, wyświetlać pliki tekstowe wraz z kolorowaniem składni. Wtyczki te umożliwiają podgląd także innych typów plików np. archiwów.
 • Wtyczki WDX – Wtyczki zawartości (ang. content plugins) umożliwiają dodawanie nowych kolumn na liście plików zawierających informacje pobierane z różnych plików takich jak: pliki multimedialne, obrazki, filmy, dokumenty i wiele innych. Dzięki bogactwu pól można bardzo wygodnie dostosowywać jakie informacje mają być wyświetlane. Oprócz tego wtyczki te rozszerzają możliwości przeszukiwania plików.

Wtyczki można pobrać z polskiego repozytorium w którego bazie znajduje się ponad 800 plików. Oprócz wtyczek w programie można podmieniać ikony plików, paska narzędzi czy paska napędów a także zmieniać kolory nazw plików czy tło dzięki czemu  program można dostosować “pod siebie” zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności. Dzięki tak ogromnenu potencjałowi dostosowywania programu powstały liczne własne edycje programu opierające się na oryginalnym programie jednak mocno zmodyfikowane jak np.:

Program niestety nie jest darmowy jednak wkład jaki autor włożył i nadal wkłada w rozwój programie wg mnie całkowicie uzasadnia jego zakup. Cena programu nie jest zbyt wysoka a sama licencja jest dość liberalna bo pozwala np. użytkownikowi domowemu instalacją 1 licencji na wszystkich swoich komputerach (np. stacjonarnym i laptopie). Dodatkowo jest wersja przeznaczona dla studentów – ważna także po zakończeniu studiów. Program można zakupić w naszym sklepie internetowym:

Zobacz także:

Warto zwrócić uwagę na polską stronę programu Total Commander ponieważ znajduje się tam ogromna baza wtyczek a także innych dodatków. Oprócz tego można tam znaleźć pierwsze publiczne wersje programu z roku 1993 co jest prawdziwym rodzynkiem bo nie są one dostępne już nigdzie indziej. Na polskiej stronie jest także forum, faq, artykuły i opisy.

Zobacz zrzuty ekranu z programu:

102 Komentarzy
GZS2 Luty 10th, 2010

Bardzo dobry program!!!!

Grzegorz Luty 16th, 2010

Dla mnie bardzo przydatny i potrzebny. Obsługa klienta przy zakupie godna polecenia, wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów.
Dziękuję i pozdrawiam.

Ania Luty 18th, 2010

Obsługa klienta godna polecenia. Dobry program, wygodny w pracy. Polecam!!!

ABC Luty 18th, 2010

Programik dobry i wygodny w obsłudze. Na 100% godny polecenia.

Claude Luty 18th, 2010

Program to wiadomo :)
Obsługa klienta dobra, a sama transakcja przebiegła sprawnie.

WTW Luty 24th, 2010

Programu nie trzeba chyba nikomu opisywać. Obsługa klienta szybka i sprawna. Polecam!

WoSzym Luty 24th, 2010

Obsługa Klienta – szybko, sprawnie i profesjonalnie!
Total Commander – bez niego nie da się pracować ;)

bukbeta Luty 25th, 2010

Moi Drodzy gdyby program był zły lub niepotrzebny to by sie nie sprzedawał Jeżeli kupuję, to najlepsza ocena, po co inna?

Artur P Marzec 1st, 2010

Soft znany od dawna. Nikomu nie trzeba przedstawiać. Wart wydanych pieniedzy.

Alt Control Delete Marzec 1st, 2010

Rewelacyjny program w naprawdę przystępnej cenie:)

bsmm Marzec 4th, 2010

Bezkonkurencyjny pod każdym względem menadżer plików z wieloma dodatkowymi funkcjami i mnóstwem dodatków w bardzo dobrej cenie szczególnie przy większej liczbie licencji. Sklep godny polecenia. Obsługa szybka i bezproblemowa. Szczerze polecam.

mmm Marzec 5th, 2010

Pod każdym względem świetny manager plików – nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

Bogdan Nowacki Marzec 10th, 2010

Program znany od dawna. Warto było go kupić.

zbig Marzec 15th, 2010

Program wyśmienity, od dawna mi służy, a teraz mam wersję nowszą, jeszcze doskonalszą. Transakcja sprawna, szybka, profesjonalna

FPB Marzec 15th, 2010

Bardzo fajne i przydatne oprogramowanie przy stosunkowo niedużej cenie. Miły, szybki i konkretny kontakt ze sprzedającym.

PPHU KOMP-TEL Krzysztof Kozik Marzec 15th, 2010

Rewelacyjny menager plików. U nas stosowany głownie do przesyłania plików na serwery ftp. Ogromna ilość wtyczek rozszerza jego funkcjonalność. Zdecydowanie polecamy ten produkt. Co do sprzedawcy polecamy gorąco. Pełen profesjonalizm i poważne podejście do klienta świadczy o wysokiej renomie firmy softx.

DW Marzec 16th, 2010

Program spełnia wszelkie wymagania w zakresie zapotrzebowania na menagera plików. Zakupiwszy go, jesteśmy w pełni usatysfakcjonwani. Polecamy innym poszukującym podobnych funkcji.

JK Marzec 22nd, 2010

Program TC znam od lat. Nie mam wątpliwości że jest on bardzo dobrym narzędziem do zarządzania plikami.
Obsługa ze strony sprzedawcy ok.

Labas Marzec 23rd, 2010

Program TC jest bardzo dobrym programem do zarządzania plikami.

Alumster Marzec 29th, 2010

Program rewelacja obsługa bardzo sprawna i wszystko ok :) polecam

marqs Kwiecień 7th, 2010

Program bardzo funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi, ułatwiający zarządzanie plikami.

Artur Kwiecień 9th, 2010

Bardzo dobre programy i w dodatku w rozsądnej cenie.

Marcin Kwiecień 12th, 2010

Program jest po prostu klasą sam dla siebie. A można go jeszcze rozbudować poprzez liczne rozszerzenia. Program polecam każdemu, sprzedawcę również.

Misio Kwiecień 13th, 2010

Zakup przebiegl bez problemu – program doskonaly, znany mi od ponad 10lat z czasow WinCommandera – Ghisler wykorzystal przyzwyczajenie do NC i VC sprytnie rozbudowujac o kolejne przydatne funkcje (moglby jednak zejsc z marży :-)

wojtek2005 Kwiecień 21st, 2010

Cóż więcej można powiedzieć o TC? Nie spotkałem drugiego tak użytecznego menedżera plików (i nie tylko), a znam go od czasów Nortona Commandera.

MUZG Kwiecień 23rd, 2010

używany od lat – pierwszy instalowany na nowym systemie….
W wersji Total Commander Ultra Prime – bezkonkurencyjny…

capricorn64 Kwiecień 24th, 2010

Super program, super uniwersalne narzędzie

merkalon Maj 4th, 2010

Total Commander – jest ze mną od początku mojej przygody z PC / nie wyobrażam sobie pracy na “kompie” bez niego :) :) / jesli maiłbym polecać to wersję TC Power Pack

wieisioll Maj 5th, 2010

Program nie wymaga reklamy, jest świetny. Co do obsługi softxblog wszystko w najlepszym porządku , w sklai 1-6 ocena oczywiście 6 :-)

Marzena Maj 25th, 2010

Super program do zarządzania plikami. Polecam wszystkim ten program. Sama również z niego korzystam. Jest czytelny, zrozumiały, łatwy w obsłudze, działa bez problemów, menu w języku polskim. Oceniam go na 6 w skali 1-6.

Michał Czerwiec 7th, 2010

Tego programu nie trzeba polecać, wszystko w jednym (ALL in ONE)
Jak się pozna możliwości to okaże się, że program zastępuje kilka innych i je przerasta.

Super możliwości – GORĄCO POLECAM

INT-MEDIA Czerwiec 14th, 2010

Bez tego programu jestem jak bez ręki. Polecam wszystkim

Glass Czerwiec 14th, 2010

Pierwszy raz zetknąłem się z programem typu Commaner (DN, Norton, Vołkow…) jeszcze w latach 90-tych i od tamtej pory nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Total Commander to obecnie najlepsze narzędzie do zarządzania plikami, a system bez tego programu jest “nie pełny”.

Maria Czerwiec 15th, 2010

Jestem z tego pokolenia i grupy zawodowej,
które bez Total Commander’a pracować nie potrafią :-) .

Bez niego – jak bez ręki – oj tak,
że zacytuję poprzednika ;-) .
Polecam!

Andrzej Czerwiec 20th, 2010

Znakomity, ciągle się go uczę i znajduję coś nowego – bomba :)

klimass Czerwiec 23rd, 2010

Jestem bardzo zadowolony z tego programu, mozna wszystko zrobic szybciej i prosciej. Teraz przesiadam sie na 64bit, zobaczymy jak bedzie, bo slyszalem, ze program do konca sobie nie radzi. Mam nadzieje ze niedlugo powstanie 64bitowa wersja Total Commandera…

Hybridus Lipiec 9th, 2010

Bezdyskusyjnie najlepszy manager plików jaki powstał… dowód? Ciężko o równie dobry odpowiednik w Open Source. Godny polecenia, sprawdzony i z całą pewnością WART SWOJEJ CENY!

KUSTAGON Lipiec 21st, 2010

Programu chyba nie trzeba przedstawiać! Nie ma sobie równych w profesjonalnych zastosowaniach! I jeszcze za takie pieniążki !!!

czarek Lipiec 27th, 2010

Godny następca Norton Commandera. Bardzo przydatny i prosty w obsłudze.

Maciej Sierpień 30th, 2010

TC – rozbudowana i bardzo użyteczna aplikacja.
Warto jest się go nauczyć. Ma wiele możliwości.
Polecam. :)

AdamZ Wrzesień 16th, 2010

Używam codziennie i codziennie zaskakuje mnie kolejnymi przydatnymi funkcjami. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, żebym zamiast niego miał używać 20 innych programów?

3W Studio Projektowe Październik 12th, 2010

Bardzo dobry program. Dla mnie podstawowe narzędzie obsługi PC.
Gorąco polecam.

Paweł Październik 20th, 2010

Nie będę oryginalny. Fantastyczny program i szerokie możliwości zastosowań.
polecam i pozdrawiam

Krzych Listopad 1st, 2010

Cóż, tu nic specjalnie odkrywczego napisać się nie da. Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie pracy na komputerze nie mając pod ręką Total Commandera, ten program jest zwyczajnie najlepszy w swoim segmencie. Polecam!

kszyho Listopad 15th, 2010

Solidny program, ułatwia obsługę komputera, polecam.

Piotr Listopad 19th, 2010

Nie wyobrażam sobie pracy na komputerze bez Total Commandera. Zawsze potrzebny i niezawodny. Polecam wszystkim.

JJM Grudzień 18th, 2010

Posługuję się Commanderem (przedtem Norton) teraz Total od prawie 25 lat . Aplikacja ta jest niezastąpiona do obsługi plików i ich przesyłania. Zachęcam do nabycia. Wersja darmowa jest nieco denerwująca.

tsharny Styczeń 11th, 2011

Najlepszy program na rynku do zarządzania plikami. Niby są darmowe wersje tego narzędzia, ale TC posiada wbudowane mechanizmy do obsługi wtyczek, które sprawiają, że ze zwykłego menadżera plików robi się kombajn nie tylko do plików, ale zastępuje większość narzędzi systemowych: np: edytor rejestru systemowego, podgląd procesów, dostęp do usług etc. Praktycznie z poziomu jednego programu mamy dostęp do wszystkich narzędzi systemowych. POLECAM!!!

Obsługa Klienta – szybko, sprawnie i profesjonalnie!

PiotrK Luty 13th, 2011

Ten program nigdy mnie nie zawiódł. I ma jeszcze jedną zaletę na tle wszystkich wymienionych: uniezależnia nas od fanaberii systemu operacyjnego, który jak wiadomo często się zmienia na nowsze wersje. W Total Commander zawsze i od ręki wykonamy potrzebne nam operacje w ten sam sposób niezależnie od systemu operacyjnego!

MichałO Marzec 2nd, 2011

Z programu korzystałem przez długi czas. W sumie od 10 lat jak nie dłużej. Jak poszedłem na swoje zdecydowałem, że należy zakupić program, który pomagał wiele razy.

Błażej Kwiecień 9th, 2011

Jako kombajn może być, jako pojedyncze aplikacji (ftp, wyszukiwanie itd), są lepsze pojedyncze rozwiązania. Ogólnie program jest stabilny i wart polecenia.

Klient Kwiecień 18th, 2011

Znakomity program, nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

bolok Maj 22nd, 2011

Podstawowy program do poruszania się w windowsie, jest dla mnie niezastąpiony.

Aguarius Maj 27th, 2011

Total Commander jest rzeczywiście najbardziej znanym i bez wątpienia najlepszym programem do zarządzania plikami! Przed zakupem próbowałem rozmaitych darmowych alternatyw lecz każda z nich miała jakąś wadę powodującą dyskomfort pracy. Program może wydawać się na pierwszy rzut oka za drogi, ale biorąc pod uwagę dożywotność licencji wcale tak nie jest. Polecam.

ABiTI Czerwiec 3rd, 2011

Znakomita aplikacja dla informatyka jak też dla zwykłego użytkownika. Usprawnia zarządzanie katalogami i plikami szczególnie jeśli chodzi o globalne zmienianie nazw i szukanie treści nawet wewnątrz plików. Posiada też wiele użytecznych funkcji takich jak szybka konfiguracja do połączenia się z serwerem FTP lub też szybki podgląd pliku. Znakomitą funkcją jest możliwość porównania zawartości katalogów. Przez 10 lat użytkowania nie spotkałam się z lepszym programem tego typu. Sprzedawany w pakiecie z WinRAR to znakomity pomysł pozwala zaoszczędzić parę groszy a poza tym te programy świetnie się ze sobą integrują.

Andrzej Czerwiec 15th, 2011

Pod każdym względem świetny manager plików – nie wyobrażam sobie pracy bez niego.Używamałem Waszego programu już w systemie DOS.

roman Czerwiec 20th, 2011

TC – oczywiście niezbędny w kompie bez względu na to czy masz win xx, vistę czy 7
obsługa sprzedaży – bez zastrzeżeń – polecam

Kleemens Czerwiec 27th, 2011

Świetny i prosty program potrzebny do edycji plików różnej maści.Polecam nawet zaawansowanym “userom” to drobnych edycji plików oraz zarządzania folderami/plikami.

lmt Lipiec 25th, 2011

Bardzo dobry i wygodny (jak dla mnie) program w użyciu. Tak do zarządzania zawartością dysku, jak i wykorzystania jako klient ftp. Szczerze polecam!

jbtc Lipiec 27th, 2011

Najlepszy i najstabilniejszy manager plików jaki powstał kiedykolwiek.

Huzar Sierpień 31st, 2011

Total Commander to klasa sama w sobie, tak jak kiedyś Norton Commander. Nic dodać, nic ująć, ludzie którzy na codzień zajmują się czymś więcej niż klepaniem faktur i oglądaniem demotywatorów tudzież grą w pasjansa wiedzą sami lepiej, a pozostali użyszkodnicy i tak z niego nie potrafią skorzystać :-)

Kuba Wrzesień 3rd, 2011

Bardzo dobry manager plików !!!

Yoshitaka Wrzesień 29th, 2011

Total Commander nie ma dnia, żebym go nie używał.
Nie ma nic lepszego. Przynajmniej ja nie znalazłem i szukać nie będę, bo TC zaspokaja wszystkie potrzeby użytkownika, prawie wszystkie, bo jeszcze kawy nie robi :)

Adam Listopad 7th, 2011

Program oczywiście należy do klasyki z górnej półki, choć po cichu liczyłem na to, że po wykupieniu licencji pojawi się jeszcze jakaś dodatkowa funkcja… Naturalnie te które są zupełnie wystarczające :)

Tomek Listopad 9th, 2011

Program, bez którego jak bez ręki :)

mfn17 Listopad 19th, 2011

W zakresie zarządzania plikami raczej niezbędnik, narzędzie stale aktualizowane i ulepszane plus korzystna licencja.
:-)

marekm Grudzień 1st, 2011

Super program – bez TC ani rusz :) .

nawmozar Grudzień 6th, 2011

Szybko, sprawnie, megapozytywnie.
Co do TC to.. same plusy. Kto używa tego przekonywać już nie trzeba, a resztę zachęcam.

Robert Grudzień 6th, 2011

Win (tfu) TotalCommander? To po DOS-owych Norton Comaderze a zwłaszcza Disk Navigorze podstawowy niezbędnik. Jak już muszę usiąść do Windowsa to bez TC nic nie mogę zrobić :)

Do tego *bardzo* dobra licencja.

BOGUMIL Grudzień 9th, 2011

program jak najbardziej pozytywnie oceniony. korzystałem z niego już wcześniej i nie zawiodłem się. Podstawowy program w komputerze

meloniq Grudzień 21st, 2011

TC ładnie się integruje z TortoiseSVN i TortoiseGit, plus http://FTP... i wszystko mamy już w jednym “pudełku” ;)

Zakup licencji przebiega w miarę szybko.

krzysztof grzebień Grudzień 27th, 2011

Do tej pory najlepszy program jaki miałem.

Henryk Wandzel Grudzień 31st, 2011

Doskonałe narzędzie w pracy informatyka a szczególnie przy pracy na klientach online , dobry ftp.

AMAZO - Agencja reklamy Styczeń 4th, 2012

Bardzo przydatny i potrzebny. Obsługa klienta przy zakupie godna polecenia.
Dziękuję i pozdrawiam.

macias Styczeń 4th, 2012

Doskonały program dla informytka, niezawodnie dzialający ftp nawetz proxy,
Obsluga klienta perfekcyjna(nawet w dzień wolny pracują i zalatwiają).!!!

AdamBan Styczeń 5th, 2012

Zakupiłem Totoal Commandera wraz z WinRARem.
Jestem zadowolony z obsługi sklepu SoftX. Bardzo szybka obsługa i możliwość korzystania z programów zaraz po ściągnięciu. Nie ma konieczności czekania na kuriera. Wszystko zdalnie i elektronicznie. Oczywiście później programy dotarły na płytach wraz z certyfikatami. Wszystko w najlepszym porządku.

Co do samego programu to mogłaby być lepsza obsługa synchronizacji katalogów. Np. taka jak w darmowym programie FreeFileSync. Może kiedyś doczekamy się takiej funkcjonalności Totalcommandera bądź ktos napisze lepszą wtyczkę.
Mogły by być także zaimplementowane do razu biblioteki do połączeń SSL przez FTP. Teraz biblioteki trzeba osobno ściągać i umiejscawiać w odpowiednich katalogach.

Poza tym wszystko OK. Moja subiektywna ocena to 9,5/10.

Doggie Styczeń 5th, 2012

Total Commander – jeden z najlepszych programów pod Windows, i zdecydowanie najlepszy w swojej klasie.

IrfanView – również daje radę, duże możliwości podglądu i podstawowej obróbki grafiki.

PCNETSERVICE Styczeń 9th, 2012

Total Commnader to bardzo dobry program bez którego nie da się pracować w firmie.
Korzystamy z niego od lat i jest nie zastąpiony.
Sklep softx.pl jest również bez zarzutu. Zawsze szybko i sprawie wszystko jest realizowane.
Polecam wszystkim

biblioteka Styczeń 24th, 2012

bardzo dobry program

Miro Styczeń 24th, 2012

Total Commander to najlepszy na rynku program w swojej kategorii. Nie ma co go porównywać z innymi podobnymi programami – od razu dajcie sobie spokój z instalacją innych darmowych programów dostępnych na rynku. Korzystam z Total Commandera codziennie i nie wyobrażam sobie bez niego sprawnego funkcjonowania w firmie.

Zbyszek Luty 4th, 2012

Bardzo dobry program. Korzystam z niego codziennie, jest wygodny i intuicyjny. Obsługa softix także na najwyższym poziomie. Polecam.

just_a1 Luty 8th, 2012

Bardzo dobry program. Korzystam z niego codziennie, jest wygodny i intuicyjny. Obsługa softix także na najwyższym poziomie. Polecam

Krzysztof Luty 14th, 2012

ProgramuTotal Commander używam od wielu lat i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Jest przyjazny w obsłudze i posiada wiele użytecznych funkcji. Z zakupu w sklepie Softx również jestem zadowolony, nie miałem żadnych bezproblemów.

ynleborg Luty 24th, 2012

Używam TC od kiedy pamiętam. Podstawowe narzędzie do obsługi plików w Windows dla każdego kto wyrósł na DOSie.

jansłońce Marzec 6th, 2012

O Total Commanderze (poprzednio Windows Commanderze) napisano pozytywnie już chyba wszystko co można i nie sądzę, abym miał coś do dodania. Jako menadżer plików Windows TC jest niezastąpiony. Cieszę się, że powstała wersja 64-bit – działa trochę szybciej w tych systemach niż 32-bit.

Jurek Marzec 16th, 2012

Jak ktoś zaczął przygodę z operacjami na plikach od Norton Commandera jak ja, to nie może sobie wyobrazić sprawnej pracy w Windows bez Total Commandera. Dodatkowo duża możliwość rozbudowy programu o wtyczki, dopasowania paska narzędzi czyni ten program podstawowym narzędziem w mojej pracy.

Darek Marzec 19th, 2012

Obsługa procesu zakupu wzorcowa, Total Commander – jak sama nazwa mówi – jest rozwiązaniem kompletnym.

SPB - Marcin Marzec 19th, 2012

Doskonały menadżer plików i klient FTP, polecam

khe Marzec 28th, 2012

Trudno komentować klasykę. Ciągle świetny!

Ryszard Kwiecień 4th, 2012

Kto używa ten wie, kto nie wie niech zacznie.

Thornel Kwiecień 11th, 2012

Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie.
A Total Commander?
No cóż, o nim nie trzeba pisać – z niego trzeba korzystać, bo jest bardzo pomocny.

JacekM Kwiecień 11th, 2012

Zamówienie wykonane ekspresowo. A program TC nie do zastąpienia.

kenyzd Kwiecień 11th, 2012

Program niezbędny dla każdej firmy..

Wiesław Długosz Kwiecień 23rd, 2012

super program, bez niego nie wyobrażam sobie pracy. Zamówienie zrealizowane OK, Jesteśmy zadowoleni :)

Jan M Kwiecień 25th, 2012

TC to zupełnienie oprogramowania w firmie, obsługa i transakcja OK.

Tomek Maj 7th, 2012

Program – podstawa pracy każdego zaawansowanego użytkownika komputera…Polecam zarówno program jak i sklep…

Krzysiek Maj 14th, 2012

Program niezbędny na każdym komputerze, konkurencyjne menadżery plików zarówno te płatne jak i darmowe nawet nie mogą się do niego zbliżyć.

All Media Maj 17th, 2012

Ma wszystko co powinien mieć tego typu program. Zakup i realizacja zamówienia wzorcowa.

Rimi.pl Maj 21st, 2012

Świetny program, nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

mize Maj 26th, 2012

TC to bardzo dobrym program , nie umiem bez niego pracować.

Michal Maj 27th, 2012

Świetny program, sensowna licencja, testowałem inne podobne, ale tylko TC ma wszystko co potrzeba. Godny następca NC z czasów DOS :-)

Robert Maj 28th, 2012

Bardzo przydatny i potrzebny program oraz godny następca NC. Obsługa klienta przy zakupie godna polecenia.
Pozdrawiam.

Napisz komentarz